Головна

Графік підвищення кваліфікації інженерів (техніків) з техінвентаризації на лютий 2013 р. (оновлено)

Атестаційна архітектурно-будівельна комісія визначила графік проходження професійної атестації інженерів (техніків) з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна на лютий.

Для БТІ, які направляють для проходження професійної атестації першого працівника: 12, 20, 27 лютого.

Для БТІ, які атестують другого та послідуючих працівників, а також для усіх інших осіб, які не є працівниками БТІ, але відповідають вимогам щодо досвіду роботи та освіти: 11, 25 лютого.

Участь у професійній атестації - за попереднім записом. Тел.: (044) 229 71 28, (096) 316 37 73.

Вимоги щодо документів залишаються незмінними.

Просимо звернути увагу, що для отримання попереднього визначення відповідності кваліфікаційним вимогам (в частині освіти та досвіду роботи) Вам необхідно направити на електронну адресу стислий звіт, заповнений відповідно до зразка у форматі .doc, - НЕ СКАНОВАНИЙ!

Фото на цьому етапі не потрібно. Без додаткового запиту не відправляйте електронною поштою скановані (сфотографовані) трудову книжку та диплом.

Прохання також не відправляти копій паспортів та ідентіфікаційних кодів - вони не містять інформації про освіту та про досвід роботи!

У разі необхідності, скануйте (фотографуйте) ОРИГІНАЛ трудової книжки в кольоровому варіанті і зберігайте в форматах .JPJ і .PDF розміром не більше 0,5 Мб.

Скановані КСЕРОКОПІІ трудових книжок, а також будь-яких інших документів висилати не треба!