Головна

З 13 по 16 березня 2013 року проводитиметься Всеукраїнський будівельний Форум, м.Донецьк

Виставковим Центром «ЕКСПОДОНБАС» (м. Донецьк) за підтримки Асоціації експертів будівельної галузі  з 13 по 16 березня 2013 року буде проводитись Всеукраїнський будівельний Форум.

Участь у виставці надасть можливість кожному вигідно і якісно представити свою продукцію, знайти нових перспективних партнерів, обмінятися досвідом, укласти вигідні контракти, які є головною метою будь-якого бізнесу.

Всеукраїнський Будівельний Форум – захід, який взмозі широко розкрити будівельний потенціал східного регіону і України в цілому. Спеціалістам та представникам будівельної сфери виставка сприятиме ознайомленню з останніми розробками та технологіями, допоможе правильно відстежити ситуацію в галузі.

В рамках виставки планується об’єднати наступні експозиції: «Будівельні матеріали та технології», «Архітектура та будівництво», «Будівельне обладнання та спецтехніка».

Запрошуємо членів Асоціації, а також усіх бажаючих долучитися до участі у Всеукраїнському будівельному Форумі.

Контакти: 83048, Україна, м. Донецьк, вул.Челюскінців,189-в; 

Тел./факс: +38 (062) 381-22-17, 381-21-55

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.     Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  http://www.expodon.dn.ua