Головна

Підвищення кваліфікації інженерів з техінвентаризації у березні 2013 р.

У березні професійна атестація інженерів (техніків) з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна проходитиме за наступним графіком:

Для БТІ, які направляють для проходження професійної атестації першого працівника: 5, 12, 20, 27 березня.

Для БТІ, які атестують другого та послідуючих працівників, а також для усіх інших осіб, які не є працівниками БТІ, але відповідають вимогам щодо досвіду роботи та освіти: 11, 25 березня.

Участь у професійній атестації - за попереднім записом. Тел.: (044) 229 71 28, (096) 316 37 73.

Нагадуємо, що вимоги до документів залишаються незмінними!

Просимо звернути увагу, що для отримання попереднього визначення відповідності кваліфікаційним вимогам (в частині освіти та досвіду роботи) Вам необхідно направити на електронну адресу стислий звіт, заповнений відповідно до зразка у форматі .doc, - НЕ СКАНОВАНИЙ!

Фото на цьому етапі не потрібно. Без додаткового запиту не відправляйте електронною поштою скановані (сфотографовані) трудову книжку та диплом.

Прохання також не відправляти копій паспортів та ідентіфікаційних кодів - вони не містять інформації про освіту та про досвід роботи!

У разі необхідності, скануйте (фотографуйте) ОРИГІНАЛ трудової книжки в кольоровому варіанті і зберігайте в форматах .JPJ і .PDF розміром не більше 0,5 Мб.

Скановані КСЕРОКОПІІ трудових книжок, а також будь-яких інших документів висилати не треба!