Вступити до асоціації

Як вступити до Асоціації експертів

Шановні друзі,

Ваша громадянська позиція, бажання приєднатись до побудови впливової саморегулівної структури, яка об'єднує справжніх професіоналів привели Вас на цю сторінку. 

Ми раді розділити з Вами конструктивну роботу на благо розвитку будівельної галузі, бо лише професійні фахівці здатні дієво вплинути на вектор державної політики і покращити добробут та якість життя кожного громадянина. Асоціація впевнено йде до реалізації намічених завдань і дякує Вам за небайдужість до процесів становлення громадянського суспільства в державі, наслідком яких є професійне об’єднання експертів.

Сьогодні нам потрібна Ваша підтримка, Ваші знання, Ваш досвід. Членство в Асоціації -  це можливість об'єднатися з однодумцями задля створення ефективних механізмів  захисту власних прав та інтересів, впровадження реальних гарантій якості наданих послуг та виконаних робіт як це вже давно втілено у життя в країнах Європи та США. 

Дякую Вам, що приєднались!

 

Ігор Власенко

Голова Правління

 

 


 Вимоги до кандидата у члени Асоціації

Членами Асоціації можуть бути повнолітні громадяни України та інших держав, які визнають Статут Асоціації, дотримуються його вимог та сплачують членські внески.

Статут - завантажити.

Заява про вступ до Асоціації - завантажити.

Положення про розміри та порядок сплати членських внесків Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» - завантажити.

Перелік членів Асоціації - завантажити.

Стати членом Асоціації Ви можете, звернувшись із заявою до місцевого осередку або за електронною  адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Пишіть нам, телефонуйте і ми обов’язково надамо відповідь на усі Ваші питання!

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея