Вступити до асоціації

Як вступити до Асоціації експертів

Шановні друзі,

Ваша громадянська позиція, бажання приєднатись до побудови впливової саморегулівної структури, яка об'єднує справжніх професіоналів привели Вас на цю сторінку. 

Ми раді розділити з Вами конструктивну роботу на благо розвитку будівельної галузі, бо лише професійні фахівці здатні дієво вплинути на вектор державної політики і покращити добробут та якість життя кожного громадянина. Асоціація впевнено йде до реалізації намічених завдань і дякує Вам за небайдужість до процесів становлення громадянського суспільства в державі, наслідком яких є професійне об’єднання експертів.

Сьогодні нам потрібна Ваша підтримка, Ваші знання, Ваш досвід. Членство в Асоціації -  це можливість об'єднатися з однодумцями задля створення ефективних механізмів  захисту власних прав та інтересів, впровадження реальних гарантій якості наданих послуг та виконаних робіт як це вже давно втілено у життя в країнах Європи та США. 

Дякую Вам, що приєднались!

 

Ігор Власенко

Голова Правління

 

 


 Вимоги до кандидата у члени Асоціації

Індивідуальними членами Асоціації можуть бути повнолітні громадяни України та інших держав, які визнають Статут Асоціації, дотримуються його вимог та сплачують членські внески.

Колективними членами Асоціації можуть бути колективи підприємств, організацій та установ. Колективні члени реалізують свої права та обов'язки в Асоціації через своїх представників. Рішення про вступ колективні члени приймають у порядку встановленому власними статутними документами. 

Статут - завантажити.

Заява про вступ до Асоціації - завантажити.

Положення про розміри та порядок сплати членських внесків Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» - завантажити.

Стати членом Асоціації Ви можете, звернувшись із заявою до місцевого осередку або за адресою: 04210, м.Київ, пр. Соборності (Возз'єднання) 15/17, кімн. 127

Пишіть нам, телефонуйте і ми обов’язково надамо Вам кваліфіковану відповідь на усі Ваші питання!

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з карантинними обмеженнями  ВЕЛИЧЕЗНЕ прохання виключити особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про своє і наше здоров’я.

 

Фотогалерея