Щодо переліку сертифікованих експертів та експертних організацій

ТОВ «БОГАРД» (м. Миколаїв)

Комплекс робіт з технічного обстеження будівель і споруд, визначення та оцінка їх технічного стану, паспортизація.

Оцінка міцності і визначення параметрів конструкцій будівель і споруд.

Сертифікат Експерта серії АЕ № 004567 від 15.03.2017р. - технічне обстеження будівель і споруд.

Контактний телефон: (097) 704 70 44, е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Питання юристу

Чинне законодавство України містить багато відповідей на наші запитання, але далеко не на всі. Для їх вирішення дуже важко, а в деяких випадках - і неможливо обійтися без спеціальних знань, якими володіє по суті своєї професії юрист. 

 Завдання досвідченого юриста - допомогти з'ясувати усі особливості та тонкощі ситуації, а також пояснити їх доступною та зрозумілою для клієнта мовою, своєчасно сформувати стратегію і тактику, а також підказати найбільш ефективний варіант вирішення конфлікту, який, до речі, далеко не обов'язково зводиться до судового розгляду.

 Своєчасне звернення до професіонала дозволяє, як правило, ефективно захистити права та інтереси людини та громадянина, установи, організації, підприємства та уникнути небажаних негативних правових наслідків. Адже у правовому полі необхідна максимальна компетентність та делікатність, і що саме головне — вміння не нашкодити.

 Послідовно продовжуючи реалізацію однієї із основних завдань Асоціації щодо ефективного та своєчасного захисту прав та свобод її членів, сьогодні ми надаємо можливість членам Асоціації безкоштовно проконсультуватись з юристом, задавши йому питання правового характеру, що стосуються цивільного, кримінального, сімейного, адміністративного права, права соціального забезпечення, з приводу настання адміністративної, кримінальної, матеріальної відповідальності у сфері містобудування чи будь-якого іншого питання та напрямку.

 Для отримання послуги, будь-ласка, надішліть електронного листа за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Відповідь буде Вам надана з урахуванням завантаження юриста у максимально короткий строк.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея