Про умови підвищення кваліфікації

 

Саморегулівні організації та заклади освіти, які здійснюють підвищення кваліфікації виконавців, разом розробляють програми підвищення кваліфікації за напрямом професійної атестації.

Програми підвищення кваліфікації за напрямом професійної атестації погоджуються саморегулівною організацією та оприлюднюються на порталі електронної системи, а також на веб-сайтах саморегулівної організації та закладів освіти.

Інформація про заплановані заходи з підвищення кваліфікації розміщується на веб-сайтах саморегулівних організацій, закладів освіти  не пізніше ніж за десять робочих днів до їх початку.

Відомості про підвищення кваліфікації виконавцем вносяться  до Реєстру будівельної діяльності протягом п’яти робочих днів з дати видачі документа про підвищення кваліфікації:

заклади освіти надсилають в електронній формі перелік осіб, які пройшли підвищення кваліфікації, разом з копіями документів про підвищення кваліфікації протягом трьох робочих днів з дня їх видачі;

протягом двох робочих днів з дати отримання інформації від закладів освіти відомості про виконавців, які пройшли підвищення кваліфікації за програмами, що відповідають установленим цим пунктом вимогам, вносяться до Реєстру будівельної діяльності.

Детальніше...

Програми

ПРОГРАМИ З ПІДГОТОВКИ ДО ПРОФЕСІЙНОЇ АТЕСТАЦІЇ, ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ТА ІНТЕРАКТИВНОГО НАВЧАННЯ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ АТЕСТАЦІЇ

 

1. Загальний модуль програми підвищення кваліфікації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єктів архітектури ЕКСПЕРТІВ БУДІВЕЛЬНИХ - завантажити.

2. Спеціальний модуль програми підвищення кваліфікації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг)  пов’язаних із створенням об’єктів архітектури ЕКСПЕРТІВ БУДІВЕЛЬНИХ завантажити. 

3. Загальний модуль програми з підготовки до професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт пов`язаних із створенням об`єктів архітектури ЕКСПЕРТІВ З ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ завантажити. 

4. Програма інтерактивного навчання для підвищення рівня атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг) пов’язаних із створенням об’єктів архітектури ЕКСПЕРТІВ БУДІВЕЛЬНИХ. 
Міжнародний нормативний простір технічного регулювання у будівництві. Основні уявлення, логіка та тенденції розвитку завантажити.

 

 

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з карантинними обмеженнями  ВЕЛИЧЕЗНЕ прохання виключити особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про своє і наше здоров’я.

 

Фотогалерея