Вхід на сайт

Головна

Сумінар "Cучасні умови будівництва: проектування та експертиза проектів, дозвільні процедури, ліцензуванна та контроль".

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському практичному семінарі «Сучасні умови будівництва: проектування та експертиза проектів, дозвільні процедури, ліцензування та контроль» який відбудеться 15 грудня 2016 р. у конференц-залі Центрального будинку офіцерів Збройних сил України (м. Київ, вул. Грушевського, б.30/1).

Організаторами виступають Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та ТОВ «Бізнес-Гезерінг».

Основною метою семінару є створення раціональної дискусії між представниками влади, будівельних компаній і профільних організацій, в ході якої будуть обговорені роз’яснення окремих положень нормативно-правових актів щодо практики застосування містобудівного законодавства, зокрема: дозвільної системи в сфері будівництва, ліцензування та контролю за здійсненням ліцензійних умов провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності, а також особливостей проектування та експертизи об’єктів будівництва.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті практичного семінару: www.cbo.kiev.ua або дізнатися за телефоном (067) 544-11-00, чи відправивши запит на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (контактна особа: Вікторія Ніконова). Будемо раді бачити Вас серед учасників Всеукраїнського практичного семінару!

Програма семінару

Зареєструватися на семінар

Завантажити форму реєстрації

ОРГАН ІЗ СЕРТИФІКАЦІЇ ПЕРСОНАЛУ БУДІВЕЛЬНОЇ ГАЛУЗІ (ОСП БГ)

Компетентність ОСП БГ щодо вимог міжнарожного стандарту ISO/IEC 17024:2012 визнано.

Атестат про акредитацїю: