Головна

Сумінар "Cучасні умови будівництва: проектування та експертиза проектів, дозвільні процедури, ліцензуванна та контроль".

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському практичному семінарі «Сучасні умови будівництва: проектування та експертиза проектів, дозвільні процедури, ліцензування та контроль» який відбудеться 15 грудня 2016 р. у конференц-залі Центрального будинку офіцерів Збройних сил України (м. Київ, вул. Грушевського, б.30/1).

Організаторами виступають Громадська рада при Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та ТОВ «Бізнес-Гезерінг».

Основною метою семінару є створення раціональної дискусії між представниками влади, будівельних компаній і профільних організацій, в ході якої будуть обговорені роз’яснення окремих положень нормативно-правових актів щодо практики застосування містобудівного законодавства, зокрема: дозвільної системи в сфері будівництва, ліцензування та контролю за здійсненням ліцензійних умов провадження господарської діяльності з будівництва об’єктів IV і V категорій складності, а також особливостей проектування та експертизи об’єктів будівництва.

Більш детальну інформацію можна отримати на сайті практичного семінару: www.cbo.kiev.ua або дізнатися за телефоном (067) 544-11-00, чи відправивши запит на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (контактна особа: Вікторія Ніконова). Будемо раді бачити Вас серед учасників Всеукраїнського практичного семінару!

Програма семінару

Зареєструватися на семінар

Завантажити форму реєстрації

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея