Головна

Реорганізація структури Держархбудінспекції України

Нова структура запрацює вже до кінця місяця, а до кінця року завершаться всі формальні процедури, пов'язані з реорганізацією.

8 липня 2014 року, набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 02.07.2014 № 230 про реорганізацію структури Державної архітектурно-будівельної інспекції України, згідно якої її територіальні органи стануть структурними підрозділами центрального апарату.

 

Як повідомляється, вже почато ліквідацію старої структури інспекцій держархбудконтролю на місцях і створення на їх базі департаментів у складі Держархбудінспекції України. Нова структура запрацює вже до кінця місяця, а до кінця року завершаться всі формальні процедури, пов'язані з реорганізацією.

Відбудеться також оновлення кадрового складу працівників, спрощення доступу до державних послуг. Чиновники обіцяють, що результатом реорганізації стане зниження кількості випадків зловживань на місцях, підвищення професійного рівня працівників інспекції і посилення рівня оперативності реакції на порушення будівельних норм і стандартів.

Керівник Держархбудінспекції Максим Мартинюк переконаний, що завдяки реорганізації відомства вдасться мінімізувати ризики корупції при наданні адміністративних послуг населенню, малому і середньому бізнесу.

За матеріалами офіційного сайту Мінрегиону України.