Головна

ОГОЛОШЕННЯ

Виконання будівельно-монтажних робіт з капітального ремонту будівель в Донецькій та Луганській областях. Програма розвитку ООН в Україні

Шановний Заявнику! ПРООН в Україні запрошує Вас надати заявку на виконання будівельно-монтажних робіт з капітального ремонту наступних будівель:

ЛОТ №1: Центр поддержки семьи (бывшее здание поликлиники) (Донецкая область, г. Святогорск).

ЛОТ №2: Орджоникидзевский районный центр социальных служб для семьи, детей и молодежи Мариупольского городского совета (Донецкая область, г. Мариуполь).

Будь ласка, користуйтесь формою в Додатку №2 тендерного документу у підготовці Вашої пропозиції. Заявки мають бути подані до 23:59 (за київським часом) 20 серпня 2015 на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Оголошення даного тендеру можна знайти за наступним посиланням: http://procurement-notices.undp.org/view_notic.cfm?notice_id=24382.e

Додаткова інформація: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. чи за телефоном +38 044 2539363.