Головна

Фахівці Асоціації одними з перших прибули в Сватове для обстеження пошкоджених будинків і споруд

У зв’язку з пожежею на території польового складу ракетно-артилерійського озброєння Міністерства оборони України у місті Сватовому Луганської області, де зберігаються боєприпаси, з подальшою детонацією і розльотом осколків боєприпасів, група фахівців Асоціації експертів будівельної галузі невідкладно прибула до місця події для проведення технічного обстеження будівель і споруд.

В ході проведення технічного обстеження було оцінено масштаби та об’єми руйнувань, а також встановлено об’єми робіт, які необхідно провести для відновлення нормального функціонування будівель і споруд та інфраструктури міста в цілому.

Наразі фахівці Асоціації залишаються на у місті та продовжують проведення технічного обстеження постраждалих від пожежі будинків і споруд.

Нагадаємо, що пожежа сталася 29 жовтня 2015 року. За інформацією Міноборони України, на складі зберігалося близько 3 тисяч тонн боєприпасів. За словами голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки, причиною пожежі в Сватовому став постріл з ракетниці.

 

Фотозвіт