Головна

Асоціація досить оперативно реагує на будь-які прояви обмеження доступу суб'єктів господарювання до ринку надання послуг з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна

Починаючи з 2013 року не припиняються постійні спроби органів місцевого самоврядування повернути монополію БТІ на проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна.

Нещодавно Асоціація направила чергове звернення до Антимонопольного комітету України щодо неправомірності дій Путивльської міської ради в частині обмеження доступу суб'єктів господарювання на ринок надання послуг з технічної інвентаризації.

Наразі з цього приводу Сумським обласним територіальним відділенням Антимонопольного комітету України проводиться перевірка та вживаються відповідні заходи в межах чинного законодавства України. З листом Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України можна ознайомитись тут.

У зв'язку з непоодинокими випадками намагання місцевих БТІ монополізувати процес виготовлення технічних паспортів та з метою забезпечення рівних умов суб'єктів господарювання до надання послуг з технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, просимо своєчасно інформувати Асоціацію про подібні випадки шляхом направлення відповідного листа на поштову чи на електронну адресу Асоціації: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.