Головна

В АМКУ ВІДБУВСЯ КРУГЛИЙ СТІЛ З ПРОБЛЕМНИХ ПИТАНЬ ТЕХНІЧНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ

Засідання відбулося під головуванням Агії Загребельської, державного уповноваженого Антимонопольного комітету України. На заході виступили: представник АМКУ Галина Верцимаха, Мінрегіону Андрій Заря, Асоціації експертів будівельної галузі Ігор Власенко,

Асоціації «Західтехінвентаризація» Андрій Давидюк, Київського міського бюро технічної інвентаризації та реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна» Василь Сенчук. У обговоренні взяли участь представники комунальних та приватних БТІ, представники замовників послуг (ріелтери, юристи).

Фото з веб-сайта АМКУ

*Фото з веб-сайта АМКУ 

Підводячи підсумки обговорення Агія Загребельська зокрема зазначила, що АМКУ стоїть на твердих позиціях захисту економічної конкуренції та недопущення надання переваг одним суб’єктам господарювання над іншими, що сумлінність учасників ринку не залежить від їх форми власності чи то організаційно-правових форм.

Дякуємо Антимонопольному комітету України за державницьку позицію, за відстеження підготовки змін до нормативно-правових актів з метою запобігання порушень у сфері економічної конкуренції.