Головна

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ. Ціноутворення у будівництві 2018 р. та експертиза проектів будівництва.

НВФ «Інпроект» повідомляє, що подовжується передплата на 2018 рік періодичного видання спеціалізованого щомісячного збірника «Ціноутворення у будівництві».

Збірник видається українською та російською мовами, свідоцтво про реєстрацію друкованого засобу масової інформації – КВ № 3887.
Після проведення Вами оплати просимо обов'язково надіслати заповнену анкету отримувача за нашою поштовою або електронною адресою, або факсом:
03150, м.Київ, вул.Антоновича, 172, оф.1215
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
т/ф (044) 219-01-00 (багатоканальний)
Вартість річної передплати 3420,00 грн.
Збірник надсилатиметься передплатникам щомісячно за вказаною в анкеті адресою через Укрпошту рекомендованими бандеролями.
Рахунок на передплату збірника «Ціноутворення у будівництві» та анкету отримувача викладено на сайті НВФ «Інпроект»

Рахунок на річну передплату http://inproekt.kiev.ua/Files/ab2018mib.jpg
Анкета отримувача http://inproekt.kiev.ua/Files/anketa_co.doc

Інформація щодо проведення експертизи проектів будівництва ТОВ «НВФ «Інпроект»

Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (лист Мінрегіону України від 11.12.2017 № 7/15-13536) визначено, що ТОВ «НВФ «Інпроект» відповідає встановленим Критеріям, яким повинні відповідати експертні організації, що здійснюють експертизу проектів будівництва, затвердженим наказом Мінрегіону від 15.08.2017 №204, та має право здійснювати експертизу проектів будівництва об’єктів виробничого та невиробничого призначення, які не містять державної таємниці, в усіх галузях економіки, крім дорожньої та атомної енергетики, за всіма розділами проектної документації, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними (СС1) і середніми (СС2) наслідками, споруджуються, у тому числі за рахунок державних коштів та реалізуються по всій території України.
Для здійснення експертизи проектно-кошторисної документації «НВФ «Інпроект» має висококваліфікованих сертифікованих експертів з великим практичним досвідом роботи, знанням чинного законодавства та нормативних документів у галузі будівництва, які на високому професійному рівні можуть здійснювати експертизу проектно-кошторисної документації відповідно до «Порядку затвердження проектів будівництва та проведення їх експертизи», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 560.
Запрошуємо всіх учасників будівництва до продуктивної співпраці в даному напрямку.
З питань оформлення листів-замовлень та укладання договорів на проведення експертизи слід звертатись за тел. (044) 220-01-19, 220-01-21

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея