Головна

Альбом технічних рішень для реалізації проектів за умовами Програми «Енергодім»

Технічний Офіс Фонду розробив Альбом технічних рішень, які допоможуть проектувальникам в розробці проектної документації для реалізації проектів за умовами Програми «Енергодім».

 

Альбом містить інформацію про державні будівельні норми, стандарти, а також описує всі технічні вимоги Фонду енергоефективності до проектів з енергомодернізації. 

А ще — в Альбомі можна знайти приклади та методики розрахунків, типові технічні рішення, які варто використовувати для розробки якісної проектної документації. 

Розробка суттєво звільнить  від рутинної роботи, додасть впевненості в правильності прийнятих рішень і звільнить час для творчості!

Доступ до матеріалів вільний, ви можете переглянути та/або завантажити їх за посиланням: https://eefund.org.ua/tekhnichni-materiali

https://eefund.org.ua/albom-tekhnichnikh-rishen-rekomendaciyni-materiali-dlya-yakisnoi-rozrobki-proektnoi-dokumentacii?fbclid=IwAR3fuUk_gujyhvFp3xkYRgcvglrttxT4O4SX8zRAO9AO1wtjNDneiS_XkhM 

Величезна подяка від учасників проекту «Енергодім», це насправді збільшує шанси на успішне і швидке втілення проектів термомодернізації ОСББ (і не тільки).

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея