Головна

Поставлено крапку у питанні законності позбавлення кваліфікаційного сертифікату за порушення нормативно-правових актів у сфері містобудування

8 вересня 2020 року Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду поставив крапку у питанні законності позбавлення кваліфікаційного сертифікату за порушення нормативно-правових актів у сфері містобудування.
Це був перший, і поки єдиний, випадок позбавлення саме за порушення (були випадки позбавлення за заявою виконавця).

Експерт не погодився з рішенням про позбавлення і оскаржив рішення Атестаційної архітектурно-будівельної комісії Асоціації експертів у суді. У справі відбулось достатньо багато засідань всіх трьох судових інстанцій і у вересні 2020 року було поставлено крапку: дії Атестаційної архітектурно-будівельної комісії Асоціації експертів були визнані такими, що відповідають Закону.
Судові процеси були доволі складними, але справедливими і законними. Можливо нам повезло, але суди і судді викликали повагу, незалежно від того на чию користь приймались рішення (а вони у різних інстанціях були різні). Завдяки прискіпливому розгляду процедур, які застосовує Комісія, і можливості подивитися на них іншими очима, певні зміни у них були внесені, а зауваження враховані.
Більш детально - http://reyestr.court.gov.ua/Review/91504014

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея