Головна

Анонс. Тренінги для виконавців технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна: «Основи роботи з Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва»

9 і 23 листопада відбудуться тренінги для виконавців технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна: «Основи роботи з Єдиною державною електронною системою у сфері будівництва».

Час  початку 14.00.

Орієнтовний час тренінгу 2-3 години. За годину, півтора розповідаємо про вхід, верифікацію, ролі атестовані особи та юридичної особи, показуємо ка створюється документ, як підписується. Ще годину виділяємо на відповіді на питання, задані в трансляції.

 Посилання на тренінг

Розробники єдиної державної електронної системи у сфері будівництва (далі називатимемо її більш коротко — Е-система) інформують, що вже з першого грудня цього року оформлення результатів технічної інвентаризації та експертизи проектної документації співпраці з Е-системою. Оскількі Е-система є новацією для галузі, не все одразу запрацює нормально, а ми, користувачі,  не одразу  її опануємо. Певний час будемо виявляти її недоліки і вчитис самі.  До першого грудня залишилось небагато часу, тому рекомендуємо почати пидивлятисб до Ессистеми вже зараз.  

Перше, це просто знайти її у мережі і поставити відповідну закладку, звертатися доведеться часто.  Посилання: https://e-construction.gov.ua/certified_persons/obj_type=2

Другим етапом рекомендуємо отримати електронний цифровий підпис (ЕПЦ), якщо ще не маєте. Співпраця з Е-системою потребуватиме ідентифікації користувача саме з використанням ЕПЦ. Якщо Ви вже маєте ЕПЦ на цьому етапі Вам не має потреби отримувати інший, спеціально для Е-системи. Ви певний час (а можливо і завжди) зможете користуватися тим що вже маєте, а у разі зміни вимог до ЕЦП з боку системи отримати саме такий, який Е-система вимагатиме. Якщо Ви не маєте ЕПЦ, радимо вже зараз його отримати. Існують багато способів отримати ЕПЦ, найлегший, якщо Ви маєте рахунок у Приватбанку, він генерує ЕПЦ безкоштовно і онлайн. Генерують ЕПЦ для своїх клієнтів і деякі інші банки (наприклад Укрсіббанк, Ощадбанк). Можна отримати ЕПЦ безкоштовно у державних установах (наприклад у податковій) або  у комерційних за гроші, але швидше і з сервісом...

Поки система приймає будь які ЕПЦ, але вже анонсовано зміни вимог до ЕЦП. До появи остаточно сформованих вимог радимо  отримати ЕПЦ, який отримати найпростіше, вгадати який знадобиться пізніше навряд чи вийде.

Єдине — не загубіть пароль до ЕПЦ, подбайте про його збереженя!!! 

Ще одним етапом радимо подивитися інформацію про себе у Е-системі.   Бо вона ще наповнюється, не виключені помилки або відсутність інформації про Вас чи про Ваш сертифікат. У разі зауважень до інформації, Е-система матиме можливість звернення до адміністраторів, але поки  система звернень не працює (але запрацює найближчим часом і без додаткових оголошень), радимо повідомити про недоліки на пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Не відкладайте на потім, потім може бути вал звернень і доведеться чекати...

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея