Головна

Відбулося засідання секторальної комісії з питань інженерно-технічних заходів цивільного захисту

14 червня відбулосфя чергове засідання секторальної комісії з питань інженерно-технічних заходів цивільного захисту ВГО "Асоціація експертів". Окрім членів комісії на засіданні були також присутні Президент ВГО "Асоціація експертів будівельної галузі" Барзилович Д.В. та начальник відділу нормативної та ліцензійної роботи департаменту запобігання надзвичнайних ситуацій Кулик П.П.

На засіданні були розглянуті наступні питання:

  1. Актуальні проблеми впровадження інженерно-технічних заходів цивільного захисту під час проектування та будівництва об’єктів соціального призначення (закладів освіти, охорони здоров’я тощо). 
  2. Обсяги впровадження інженерно-технічних заходів цивільного захисту під час реконструкції та капітального ремонту об’єктів соціального призначення, пов’язаних з виконанням окремих робіт (підвищення енергоефективності, модернізації систем енерго-, тепло-, водопостачання і каналізації тощо). 
  3. Визначення єдиних вимог (рекомендацій) щодо складу та змісту запиту на отримання від ДСНС інформації з цивільного захисту, спрямованої на врахування інженерно-технічних заходів цивільного захисту у містобудівній та проектній документації об’єктів будівництва. 

Ознайомитися із протоколом засідання можна за посиланням.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея