Позаштатних інспекторів архітектурно-будівельного контролю в сфері ЖКГ будуть навчати

Наказом Державної архітектурно-будівельної інспекції № 119 затверджено Програму навчання груп позаштатних (громадських) інспекторів державного архітектурно-будівельного контролю, контролю у сфері ЖКГ.

Документ ухвалено відповідно до п. 2.4 Положення про групи позаштатних (громадських) інспекторів державного архітектурно-будівельного контролю, контролю у сфері житлово-комунального господарства.

Програма встановлює порядок проходження навчання груп позаштатних (громадських) інспекторів державного архітектурно-будівельного контролю, контролю у сфері ЖКГ (далі - громадський інспектор).

Конкретний перелік питань, який вивчається громадським інспектором під час проходження навчання, і завдань, які необхідно йому виконати, зазначається в індивідуальному плані навчання (додаток 1 до наказу). На період навчання за громадським інспектором закріплюється головний державний інспектор, який керує навчанням.Після закінчення навчання громадський інспектор подає керівнику звіт про результати навчання.

У разі, якщо за результатами навчання громадський інспектор отримав позитивну або відмінну оцінку, він допускається до безпосереднього виконання повноважень громадського інспектора державного архітектурно-будівельного контролю, контролю у сфері ЖКГ.

 

За матеріалами сайту Юрліги

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея