Вимоги до документів, що подаються для проходження професійної атестації

Пунктом 6 Постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 р. N 554 “Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури” визначено перелік документів, які мають бути подані до Атестаційної архітектурно-будівельної комісії особою для проходження професійної атестації, а саме:

  1. Заява. 

 2. Копія паспорта (перша, друга сторінки та сторінка із зазначенням місця реєстрації, за наявності відмови від реєстраційного номера облікової картки платника податків, копія сторінки, яка містить інформацію про це).

 УВАГА: копія паспорта не лише формальна вимога, зверніть увагу чи достатньо розбірливо на копії відображені прізвище, ім’я, по-батькові, невеликі знаки (як-то апостроф, тощо).

 3. Копія ідентифікаційного коду (крім випадків законної відмови особи від його отримання і наявності копії відповідних сторінок паспорту).

 4. Копія усіх заповнених сторінок трудової книжки (оригінал мати при собі для ознайомлення працівниками Комісії).

 5. Копія документа про освіту.

 6. Копія документа про підвищення кваліфікації.

 7. Стислий звіт згідно форми з обов'язковою вказівкою напряму професійної атестації.

 УВАГА: стислий звіт має містити вклеєне або роздруковане фото.

 Інші додатки за вибором виконавця (якщо відбулася зміна прізвища – копія документа про таку зміну подається обов’язково) - посвідчення; документи, що засвідчують досвід та кваліфікацію, тощо.

 УВАГА: Кожна сторінка копій документів, що подаються до Комісії на отримання сертифікату має бути обов’язково завірені особою, що має намір отримати сертифікат. Незавірені копії НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ!

До початку процедури професійної атестації рекомендуємо звернутись до секції з питання достатності освіти і досвіду роботи, необхідних для отримання кваліфікаційного сертифікату. Для цього на електронну адресу необхідно надіслати стислий звіт згідно встановленої форми у форматі doc., txt. або rts. з обов'язковою вказівкою напряму професійної атестації.

 УВАГА:У разі невідповідності інформації, яка міститься у стислому звіті даним, зазначеним у документах про освіту та трудовій книжці (послужному списку), відповідальність за наступну відмову у видачі сертифікату несе особа, яка припустилась помилок.

 Зразки документів Ви маєте можливість завантажити тут.

ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! ФАЙЛИ, РОЗМІР ЯКИХ ПЕРЕВИЩУЄ 1 Мb, МОЖУТЬ БУТИ ВІДХИЛЕНІ ПОШТОВИМ СЕРВЕРОМ.

 

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея