Спрощено форми декларативних документів на початок виконання будівельних робіт

Майже на 50% скорочено обсяг інформації, яка зазначається у декларації та повідомленні на початок виконання будівельних та підготовчих робіт. Вступили в силу зміни до Постанови Кабінету Міністрів України № 466 «Деякі питання виконання підготовчих і будівельних робіт» від 13.04.2011.

Постановою значно спрощені форми декларативних документів, суттєво скорочено їх обсяг. 

Так, на сьогодні при заповненні декларацій на початок виконання будівельних робіт замовнику необхідно зазначити тільки відомості про місцезнаходження об’єкту, вказати документ, який засвідчує право на земельну ділянку, відомості про проектну організацію, технічний та авторський нагляд, вказати технічні параметри об’єкту. Зміст декларації конкретизовано та викладено у зручній для заповнення формі.

Голова Держархбудінспекції України Олександр Рибак зазначив: «В Україні на 99% об’єктах будівництва роботи розпочинають декларативних засадах. Нашою основною метою – є спрощення процесів отримання документів дозвільного характеру. І скорочення обсягу інформація, що подається, унеможливлює помилки з боку замовників та збільшує шанси реєстрації документу. Звісно, заощаджує час, нервову систему громадян.»

У змінах до постанови з’явилося поняття «Електронна система здійснення декларативних процедур у будівництві», яке означає автоматизований комплекс із забезпечення електронного документообігу з питань декларативних процедур у будівництві. Олександр Рибак також повідомив, що Держархбудінспекцією України розробляється та незабаром буде реалізовано проект електронного заповнення та реєстрації декларативних документів.

За матеріалами Урядового порталу

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея