Відбувся семінар з актуальних питань проходження державної служби

31 січня 2013 року у м. Харкові партнером Асоціації експертів будівельної галузі – Товариством з обмеженою відповідальністю Консалтинго-правова фірма «СПАРТАК» було проведено навчальний семінар з актуальних питань проходження публічної служби.

У семінарі взяли участь близько 50 (п’ятдесяти)  осіб, серед яких представники районних державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування м. Харкова та Харківської області, представники управління Нацбанку України в Харківській області, Головного управління ПФУ в Харківській області, Головного управління МВС України в Харківській області, нотаріуси, приватні підприємці, інші посадові особи.

З метою якісного викладання запланованого матеріалу, до участі у заході були запрошені кандидати наук з державного управління, кандидати юридичних наук, доценти, практикуючі юристи та консультанти з питань державних закупівель.

Метою проведення семінару було оновлення знань та розвиток умінь і навичок, необхідних для ефективного вирішення завдань професійної діяльності щодо проходження публічної служби і запобігання проявам корупції, отримання практичних навичок по заповненню Декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру, напрацювання алгоритму дій з метою попередження порушень антикорупційного законодавства.

На семінарі були розглянуті питання щодо механізму запобігання та протидії корупції, декларування доходів відповідно до Закону України «Про засади запобігання та протидії корупції», види відповідальності за корупційні правопорушення, а також основні проблеми державних закупівель в Україні.

Учасники мали змогу ознайомитись із новаціями в антикорупційному законодавстві, отримати відповіді на свої питання, обмінятися власним практичним досвідом та поспілкуватися з колегами та однодумцями під час перерви на каву.

Усім учасникам заходу по його завершенні було видане Свідоцтво про участь у навчальному семінарі.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея