Відбувся семінар з енергоефективності

27 лютого 2013 року у м. Харкові за підтримки Асоціації експертів будівельної галузі відбувся семінар «Енергоефективність у будівлях: проблеми та рішення».

У семінарі взяли участь близько 50 учасників – представників вітчизняних державних та комунальних підприємств та організацій, а також інженери та експерти будівельної галузі.

 

Інформаційний матеріал висвітлювали розробники численних державних будівельних норм та державних стандартів, сертифіковані фахівці в галузі будівництва, серед яких Нечепорчук Анатолій Антонович (заступник керівника ПК 4 Технічного комітету «Захист будівель та споруд» Мінрегіонбуду України, к.т.н., член-кор. Академії будівництва України), Колесник Євген Сергійович (науковий співробітник Науково-дослідного інституту  будівельних конструкцій, м. Київ), а також фахівці-практики (інженери-акустики, інженери з якості, енергоаудитори).

Під час семінару були розглянуті проблемні питання щодо національного плану дій із забезпечення енергоефективності житлових та громадських будівель, сучасного стану нормативної бази України в цій сфері, досвіду практичного застосування ДСТУ Б_В.2.6-79:2009 «Шви з'єднувальні місць примикань віконних блоків до конструкцій стін», а також питань теплоаудиту та звукоізоляції у сучасному містобудуванні.

Під час перерви за участі доповідачів слухачі мали можливість обмінятись думками з приводу проблемних питань у сфері енергоефективності та отримати рекомендації щодо можливих шляхів їх вирішення та попередження можливих порушень у подальшій роботі.

По завершенні заходу кожному учаснику було видано Свідоцтво про участь у навчальному семінарі.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея