Євростандарти у національній нормативній базі будівельної галузі

На засіданні робочої групи Мінрегіону з питань використання документів, гармонізованих з документами ЄС, обговорювалося питання про продовження роботи з підготовки термінологічного словника до Eurocode з метою уникнення термінологічних протирічь.

Також схвалена пропозиція почати роботу над програмним документом з питань практичної реалізації впровадження одночасної дії нормативних документів, розроблених на основі національних технічних традицій і нормативних документів, розроблених на основі документів Європейського Союзу.

Крім того, прийнято рішення звернутися до Міносвіти з питання надання організаційно-методичної допомоги по впровадженню в учбовому процесі підготовки фахівців вищими учбовими закладами III - IV рівнів акредитації дисциплін з питань проектування і проведення розрахунків будівельних конструкцій.

            Eurocode - це стандарти у будівельній галузі, розробкою яких займається комісія Євросоюзу з середини 70-х років. Система Eurocode складається з десяти частин, які охоплюють усі основні будівельні матеріали, основні аспекти проектування, а також широкий спектр типів конструкцій і виробів. Порядок механізму дії національних стандартів, гармонізованих з Єврокодами, визначений в постанові Кабміну від 23 травня 2011 р. № 547.

 

            За інформацією ЮрЛига

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея