Чи потрібна ліцензія проектувальнику для проектування об`єктів IV-V категорій складності?

Статтею 17 Закону України "Про архітектурну діяльність" від 20.05.1999 № 687-XIV передбачено, що господарська діяльність, пов'язана із створенням об'єкта архітектури, підлягає ліцензуванню відповідно до законодавства. Порядок ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, визначається Кабінетом Міністрів України.

На виконання Законів України “Про архітектурну діяльність”, “Про основи містобудування” та “Про регулювання містобудівної діяльності” був прийнятий Порядок ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, що затверджений Постановою Кабінету Міністрів України від 05.12.2007 р. № 1396 «Про ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури» в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27.02.2012 № 148.

Цим порядком передбачено ліцензування будівництва (саме будівельно-монтажних робіт) об’єкта архітектури, який за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належить до IV і V категорії складності.

Отож, для проектування об`єктів IV-V категорій складності отримувати ліцензію не потрібно.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея