Щодо підвищення освітнього рівня

Увага!

Розпорядженням Кабінету міністрів України від 16.12.2015 № 1406-р «Про затвердження плану дій щодо імплементації кращих практик якісного та ефективного регулювання, відображених Групою Світового банку

у методології рейтингу “Ведення бізнесу” на 2016 рік» та рішенням Комітету з питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Верховної ради України (протокол № 31 від 16.03.2016р.) визначено необхідність внесення змін до законодавства, які виключають можливість отримання кваліфікаційного сертифікату виконавцями, які не здобули вищої освіти за відповідним напрямом професійної атестації. Допускаємо, що для осіб, які вже отримали кваліфікаційний сертифікат, буде встановлено термін для приведення освітньо-кваліфікаційного рівня до вимог Закону і вважаємо за доцільне завчасно про таке подбати.

Кабінет міністрів України постановою № 207 від 20 березня 2007 року визначив процедуру за якою громадяни України, віком старше 45 років можуть отримати вищу освіту за рахунок держави.

Асоціація провела переговори з вищими освітніми закладами з метою пошуку можливості отримання вищої освіти за спеціальностями «Промислове і цивільне будівництво» та «Міське будівництво і господарство» виконавцями, які ще не мають повної вищої освіти відповідно до напряму професійної атестації.

Всіх, хто має бажання підвищити свій освітньо-кваліфікаційний рівень за відповідним напрямом просимо звертатися на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Плануємо сформувати окрему групу для більш зручного отримання освіти членами Асоциації.

 

 

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея