Орган Із Сертифікації Персоналу Будівельної Галузі (ОСП БГ) (2)

Головною метою діяльності системи сертифікації персоналу будівельної галузі (далі - Система) є реалізація заходів щодо:

  • підвищення кваліфікації кадрів для містобудування;
  • підвищення рівня промислової безпеки шляхом забезпечення відповідної кваліфікації персоналу, який повинен виконувати неруйнівний контроль (далі - НК) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки як у відповідності з вимогами вітчизняних стандартів, норм, правил, так і у відповідності з вимогами міжнародних стандартів.

Орган із сертифікації персоналу будівельної галузі Всеукраїнської громадської організації «Асоціація експертів будівельної галузі» (далі - ОСП БГ) надає послуги із сертифікації персоналу у відповідності з вимогами:

 

  • стандарту СОУ-С- 001:2016 «Процедура сертифікації фахівців будівельної галузі» ВГО «Асоціації експертів» - сертифікація фахівців будівельної галузі;
  • міжнародного стандарту ISO 9712:2012 «Кваліфікація і сертифікація персоналу в галузі неруйнівного контролю. Основні вимоги» - сертифікація фахівців з НК згідно вимог європейських та міжнародних стандартів;
  • НПАОП 0.00-1.63-13 «Правила сертифікації фахівців з неруйнівного контролю» - сертифікація фахівців з НК машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

 

Всі процедури сертифікації персоналу в ОСП БГ розроблені, впроваджені та функціонують в повній відповідності до вимог міжнародного стандарту ISO/IEC 17024:2012, що є необхідною вимогою до органів із сертифікації персоналу. Підтвердженням технічної компетентності ОСП БГ є атестат про акредитацію НААУ за №6О032 від 21.11.16 р. (див. також Додаток до атестату про акредитацію)

Спеціальну підготовку кандидатів на сертифікацію до кваліфікаційних екзаменів проводять визнані ОСП БГ навчальні центри будівельної галузі (НЦБГ) та навчальні центри з НК (НЦНК).

Атестація кандидатів на сертифікацію проводиться у визнаних ОСП БГ атестаційних центрах будівельної галузі (АЦБГ) та атестаційних центрах з НК (АЦНК).

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея