Підвищення кваліфікації раз на п’ять років

Строк дії кваліфікаційного сертифіката для осіб, які  підвищують кваліфікацію відповідно до законодавства не рідше ніж один раз на п’ять років, не обмежується. Відомості про дотримання зазначеної вимоги вносяться до Реєстру будівельної діяльності.

Подивитись дату останнього підвищення кваліфікації конкретним виконавцем Ви можете на Порталі державної електронної системи у сфері будівництва –Реєстри-Атестовані особи-Експерти

 

Там ви отримаєте можливість пошуку за прізвищем або за номером сертифікату.  Пошук за прізвищем працює не завжди, тому якщо ви не знайшли потрібного експерта,  спробуйте за номером сертифікату. Номер треба вводити разом з серією без пробілів, у форматі АЕ000000

Портал покаже вам прізвище, ім’я по-батькові  виконавця і всі сертифікати які він має

 

Оберіть «Переглянути» і Портал покаже вам інформацію по кожному з сертифікатів експерта, під номером сертифікату ви зможете бачити, серед іншого, коли востаннє експерт підвищував кваліфікацію за напрямом визначеним таким кваліфікаційним сертифікатом. Від цієї дати починається відлік п’яти років, коли потрібно вчергове підвищити кваліфікацію.

  

Якщо підходить час підвищити кваліфікацію ми б радили не залишати це на останній момент, а спланувати це за  декілька місяців до дати закінчення п’ятирічного терміну.

Більш детально про процедури підвищення кваліфікації ви можете дізнатись тут.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея