МІНРЕГІОН ПЛАНУЄ ВВЕСТИ АВТОМАТИЧНУ РЕЄСТРАЦІЮ ДЕКЛАРАЦІЇ ПРО ПОЧАТОК БУДІВНИЦТВА

Мінрегіон передав на розгляд Верховної Ради України законопроект щодо введення автоматичної реєстрації декларацій про початок будівництва. Про це повідомив Мінрегіон на своєму офіційному сайті.

Під час проведення прес-конференції заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Дмитро Ісаєнко повідомив: «Ми сподіваємося, що цей законопроект приймуть ще в цьому році. Це значно спростить для забудовників їх роботу при підготовці необхідних документів для початку будівництва. Адже як тільки декларація надійде до держархбудконтролю, вона автоматом буде зареєстрована. І ми чітко прописали в законопроекті підстави – це всього чотири пункти, за яких декларація може бути скасована», - зазначив заступник Міністра. Він додав, що такими підставами можуть бути відсутність земельної ділянки під забудову, невірні дані про земельну ділянку, відсутність проекту будівництва, відсутність будівельної компанії, яка зводитиме об’єкт.

Дмитро Ісаєнко поінформував, що в разі неправильного заповнення декларації, особу спершу про це повідомлять з тим, щоб вона могла внести необхідні зміни до документу. Якщо в десятиденний термін особа не внесе зміни, тоді декларацію буде скасовано.

За матеріалами офіційного сайту Мінрегіону.

 

 

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея