Спрощений порядок введення в експлуатацію вже не діє?

29.04.2013 року набрав чинності Наказ Мінрегіону № 95, яким затверджено Порядок прийняття в експлуатацію об'єктів за спрощеною схемою. Згідно з цим Порядком передбачався прийом в експлуатацію побудованих без дозволу на виконання будівельних робіт індивідуальних садибних житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, побудованих в період з 05.08.1992 р. по 12.03.2011 р., а також побудованих до 12.03.2011 року громадських будинків і та ІІ категорії складності, будівель та споруд сільськогосподарського призначення I і II категорій складності.

Ч. 9 Перехідних положень Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 № 3038-VI передбачає, що Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю до 31.12.13 р. безоплатно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянокк, на яких розміщені об'єкти будівництва, побудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, приймають у екплуатацію зазначені вище об'єкти.

Таким чином, з січня 2014 р. відсутня законодавча можливість вводити в експлуатацію об'єкти за спрощеним порядком. Введення в експлуатацію здійснюється за загальним порядком згідно з Постановою КМУ «Питання прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів » від 13.04.2011р.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея