Розпочинається навчання виконавців будівельних робіт

Протягом останніх кількох років в країні відбувається перехід до персональної відповідальності осіб, що приймають рішення. Спеціалісти будівельної галузі проходять професійну атестацію відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов’язаних  із створенням об’єктів архітектури.

За інформацією Конфедерації будівельників України (КБУ) розпочинається навчання виконавців будівельних робіт. Підвищення вимог до виконавців будівельних робіт ставить на меті як підвищення їх фахових навичок, так і персональної відповідальності за прийнятті рішення та якість виконаних робіт.

Заняття в першій групі розпочнуться 8 вересня 2014 року.

Програма навчання була розроблена Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва та Державним науково-дослідним інститутом будівельних конструкцій. Курси проходитимуть на базі «Експертно-навчального центру підготовки виконробів», до викладацького складу залучені авторитетні представники будівельної галузі. Після закінчення курсів слухачі отримають сертифікати про проходження навчання.

Незабаром професійна атестація виконробів буде затверджена в законодавстві через внесення змін до Постанови Кабміну № 554 «Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури».

Після цього фахівці, що пройшли навчання, складуть іспити й отримають кваліфікаційний сертифікат, що підтвердить їх професіональний рівень.

Навчання проходитиме за адресою: м. Київ, пр-кт Возз’єднання, 15/17.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами: (044) 229-71-28,       (044) 550-94-85, (044) 200-04-52.

Ознайомитися з вимогами до фахівців, які можуть бути допущені до навчання, переліком документів на вступ та модулями програми можна на сторінці «Сертифікація виконробів» на сайті КБУ.

За матеріалами офіційного сайту КБУ.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея