Ліквідація територіальних органів ДАБІ України не означає припинення функціонування системи архбудконтролю в регіонах

Ліквідація територіальних органів Державної архітектурно-будівельної інспекції України не означає припинення функціонування системи архітектурно-будівельного контролю в регіонах. Послуги громадянам та архітектурно-будівельний контроль в областях у повному обсязі та в суворій відповідності до законодавства будуть здійснюватися структурними підрозділами центрального апарату ДАБІ України.

 Інспекції Держархбудконтролю у всіх регіонах країни продовжують свою роботу у штатному режимі. Оптимізація структури держархбудконтролю передбачає ліквідацію обласних інспекцій як юридичних осіб публічного права і утворення їх у статусі структурних підрозділів центрального апарату Держархбудінспекції України. Такі зміни покликані підвищити якість та ефективність роботи системи державного архітектурно-будівельного контролю.

На сьогодні Держархбудконтроль є необхідною умовою збереження порядку в будівельній галузі. Захист комфорту та безпеки громадян є його головним завданням. Тому, незважаючи на скорочення контрольних функцій держави, ДАБІ України та її територіальні органи продовжуватимуть свою роботу у сфері контролю над будівництвом.

Більше того, сьогодні ДАБІ України стає відкритою та прозорою у спілкуванні. Зокрема, фахівці Інспекції надають безкоштовні консультації з різних актуальних питань щодо дозвільної документації. Тому Держархбудінспекція закликає громадян звертатися в регіональні центри надання адміністративних послуг для отримання таких консультацій.

Нагадаємо, що 8 липня 2014 р. набула чинності постанова Кабінету міністрів України (№230 від 02.07.2014), відповідно до якої територіальні органи інспекції стануть підрозділами центрального апарату.

За матеріалами Урядового порталу.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея