До Порядку прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів внесені зміни

Кабмін постановою від 1 жовтня 2014 року № 512 вніс зміни в Порядок прийняття до експлуатації закінчених будівництвом об'єктів. Згідно із змінами якщо в будівельному паспорті передбачено будівництво декількох об'єктів, кожен з них може бути прийнятий в експлуатацію окремо.

Нагадаємо, окремо від об'єкту в експлуатацію міг бути прийнятий лише пусковий комплекс (черга) (якщо він визначений проектною документацією). При цьому пусковий комплекс повинен відповідати вимогам безпечної експлуатації. У разі потреби замовник може до прийняття об'єкту в експлуатацію вносити погоджені з автором проекту будівництва пропозиції по зміні складу пускового комплексу. При цьому із складу пускового комплексу не повинні виключатися будівлі і споруди санітарно-побутового призначення, а також ті, що призначені для створення безпечних умов життєдіяльності.

Крім того, змінами встановлено, що у разі, коли будівельні роботи виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання, замовник (його уповноважене обличчя) подає особисто або направляє рекомендованим листом з описом вкладення до Інспекції декларацію про готовність до експлуатації об'єкту, будівельні роботи на якому виконувалися на підставі повідомлення про початок їх виконання. Її форма встановлена в додатку 7.

Джерело: сайт «ЮРЛІГА»

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея