Щодо встановлення правил оформлення технічних паспортів, обліку та зберігання матеріалів технічної інвентаризації та вимог для суб’єктів реєстрації прав власності, відмінних від законодавчо визначених

Всеукраїнська громадська організація «Асоціація експертів будівельної галузі» (далі – Асоціація) звернулася до Прокуратури Буринського району Сумської області з приводу того, що у Буринському районі Сумської області міська рада, всупереч вимогам чинного законодавства, 31.01.2014 року прийняла рішення «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна та надання інформації щодо цього майна на території м. Буринь» (далі-Рішення).

Цим Рішенням було встановлено, відмінні від законодавчо визначених, правила оформлення технічних паспортів, обліку та зберігання матеріалів технічної інвентаризації та вимоги для суб’єктів реєстрації прав власності. Одного з суб’єктів господарювання наділено монопольними  повноваженнями щодо зберігання матеріалів технічної інвентаризації та надання платного доступу до них іншим суб’єктам,  незаконно ставлячи їх можливість надавати послуги з поточної технічної інвентаризації у залежність від наявності договору з ТОВ «Буринське БТІ».

Прокуратурою Буринського району Сумської області листом на адресу Асоціації надано відповідь про наступне.

Перевіркою встановлено, що 31.01.2014 року Буринська міська рада прийняла рішення «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку об’єктів нерухомого майна та надання інформації щодо цього майна на території м. Буринь». Вивченням вказаного рішення встановлені порушення вимог законодавства, у зв’язку з чим до міської ради внесено подання з вимогою скасування вказаного рішення.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея