Кіцманською районною радою скасовано раніше прийняте рішення, яким були встановлені відмінні від законодавчо визначених правила оформлення технічних паспортів

29.05.2014 року Кіцманською районною радою Чернівецької області було прийнято рішення № 522-28/14 «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку нерухомого майна та надання інформації щодо цього майна на території Кіцманського району» (далі - Рішення), згідно якого одного з суб’єктів господарювання наділено монопольними  повноваженнями щодо обліку та зберігання матеріалів технічної інвентаризації по відношенню до інших суб’єктів.

Відповідно до вищевказаного Рішення, КП «Кіцманське РБТІ» (або КП «Чернівецьке ОБТІ» в залежності від зони обслуговування) було наділено функціями здійснення контролю якості робіт інших суб’єктів господарювання. Прийняття цього Рішення обмежувало доступ на ринок інших, ніж КП «Кіцманське РБТІ» (або КП «Чернівецьке ОБТІ» в залежності від зони обслуговування) суб’єктів господарювання, незаконно ставлячи їх можливість надавати послуги з поточної технічної інвентаризації у залежність від наявності договору з КП «Кіцманське РБТІ» щодо контролю якості робіт. Також, цим Рішенням встановлювалися, відмінні від законодавчо визначених, правила оформлення технічних паспортів та вимоги для суб’єктів реєстрації прав власності.

ВГО «Асоціація експертів будівельної галузі» (далі – Асоціація) направлено листа голові Кіцманської районної ради з проханням відмінити Рішення від 29.05.2014 року № 522-28/14 у зв’язку з тим, що цим Рішенням порушується низка законодавчих актів.

Крім того, Асоціацією були направлені листи в адресу Антимонопольного комітету України, а також на ім’я Прокурора Кіцманського району Чернівецької області з проханням вжити заходів щодо усунення порушень Конституції України та ЗУ «Про захист економічної конкуренції» та винести подання про скасування рішення Кіцманської районної ради.

На сьогоднішній день відповіді від Кіцманської районної ради в адресу Асоціації не надходило.

Але маємо інформацію, що на позачерговій сесії №ХХХІ, що відбулась 30.10.2014 року, Кіцманською районною радою прийнято рішення «Про подання прокурора Кіцманського району про усунення порушень вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», причин та умов, що їм сприяли», яким скасовано рішення ХХVІІІ сесії Кіцманської районної ради VI скликання № 522-28/14 від 29 травня 2014 року «Про затвердження Тимчасового положення про порядок обліку нерухомого майна на території Кіцманського району». Інформацію отримано з сайту «Територіальні громади Чернівецької області»: http://gromady.cv.ua/km/rada/40/sessions/2325/.

У разі отримання відповіді або коментарів від Кіцманської районної ради та про розвиток подальших подій будемо повідомляти додатково.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея