Мінрегіон упорядкував процедуру передачі саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності повноважень щодо профатестації архітекторів, інженерів-проектувальників, інженерів технічного нагляду та експертів

Враховуючи міжнародний досвід більшості розвинутих країн, в яких саморегулівні організації діють практично у всіх областях суспільного життя, Мінрегіон України зробив черговий крок до запровадження інституту саморегулювання в будівельній галузі України. Міністерство  упорядкувало процедуру передачі саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності повноважень щодо професійної атестації архітекторів, інженерів-проектувальників, інженерів технічного нагляду та експертів. Про це повідомили в Департаменті державних програм та розвитку житлового будівництва Мінрегіону.

За Даними Департаменту, Міністерством прийняті накази:          

від 25.11.2014 № 326  «Про обсяг повноважень, що делегуються саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності»

від 25.11.2014 № 327 «Про утворення Комісії з розгляду документів щодо делегування повноважень саморегулівним організаціям у сфері архітектурної діяльності».

Завдання щодо делегування окремих функцій держави саморегулівним організаціям визначено в Коаліційній угоді учасників коаліції депутатських фракцій у Верховній Раді України VIII скликання та відповідає загальним підходам до регулювання господарської діяльності в Україні.

За матеріалами офіційного сайту Мінрегіону України

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея