Зустріч представників Асоціації з членом правління турецької інжинірингової компанії Temelsu international engineering services inc


7 лиспопада за участю представників Асоціації відбулась зустріч  з членом правління турецької інжинірингової компанії Temelsu international engineering services inc (Темельсу Міжнародні Інжинірінгові послуги Інк) Гекту Сірель.

Темельсу заснована в 1969 році та являється широко відомою компанією, яка  надає послуги інженера-консультанта,  як  у Туреччині, так  і за кордоном, на всіх етапах від розробки ТЕО, проектування до ведення нагляду за будівництвом. Темельсу  успішно веде міжнародні проекти в Центральній Азії, Південній Африці, Ближньому Сході, Північній Африці, а також в Азербайджані, Грузії, Узбекистані, Казахстані. Тому керівництво компанії зацікавлено в розбудові довгострокових відносин з українськими колегами і Асоціація надає практичну допомогу у встановленні довгострокових взаємовигідних стосунків.

Під час зустрічі сторони презентували компанії, які представляють,  розуміння принципів діяльності у галузі інжинірингу,  вимог яким має відповідати інженер-консультант.

Турецький колега Гекту Сірель відмітив високий рівень українських фахівців та висловив впевненість у спільній праці.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея