ОСП ВГО «Асоціація експертів будівельної галузі» надано дозвіл проводити сертифікацію персоналу у сфері будівництва, ЖКГ та суміжних галузях

Українські фахівці отримали нові можливості підтвердження відповідності (сертифікації) своєї кваліфікації, які дадуть їм суттєві переваги на ринку праці України та ЄС. Про це повідомляє Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на своєму сайті.

Національне агентство з акредитації України (НААУ) засвідчило компетентність Органу з сертифікації персоналу Асоціації експертів будівельної галузі (ОСП БГ) проводити незалежну оцінку професійної кваліфікації цілого ряду працівників: експертів, інженерів, менеджерів-управителів, фахівців з енергоефективності, енергозбереження, неруйнівного контролю тощо. Свідченням цього є Атестат про акредитацію № 6О032, зареєстрований у Реєстрі акредитованих органів з оцінки відповідності 21 листопада цього року. 

Процедура акредитації передбачає прискіпливу перевірку організацій-претендентів на відповідність високим міжнародним стандартам, зокрема ISO/IEC 17024:2012 «Загальні вимоги до органів, що здійснюють сертифікацію персоналу». То ж на сьогодні до Реєстру акредитованих органів, що мають право незалежної оцінки професійної кваліфікації персоналу, включено всього 9 організацій, з яких тільки ОСП БГ спеціалізується на сертифікації фахівців у сфері будівництва, житлово-комунального господарства та суміжних галузях.

Зазначимо, що в рамках партнерства Україна та Європа досягли Угоди про взаємне визнання сертифікатів відповідності персоналу з Європейською організацією з акредитації, якою зобов’язалися сприяти визнанню сертифікатів, виданих акредитованими органами, усіма користувачами в європейських країнах.

Докладніше про сертифікацію персоналу – у розділі "Сертифікація персоналу".

Нагадаємо, Всеукраїнська громадська організація «Асоціація експертів будівельної галузі» однією з перших в Україні отримала статус саморегулівної організації (наказ Мінрегіону від 06.08.2014 № 217) та внесена до Державного реєстру саморегулівних організацій у сфері архітектурної діяльності. Наказом Мінрегіону від 16.06.2015 №138 Асоціації делеговано повноваження щодо проведення професійної атестації експертів.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея