Знайомтесь з реєстром атестованих осіб

Законодавством у сфері проведення професійної атестації відповідальних виконавців робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури визначено, що відомості про особу, яка отримала кваліфікаційний сертифікат, вносяться до реєстру атестованих осіб.

Внесення відмостей до реєстру здійснюється Атестаційною архітектурно-будівельною комісією. Реєстр ведеться в електронному та паперовому вигляді. 

Ознайомитись з офіційним реєстром атестованих осіб можливо, завітавши на відповідну веб-сторінку Атестаційної архітектурно-будівельної комісії - офіційний реєстр експертів.

Асоціація експертів будівельної галузі є офіційним робочим органом Атестаційної архітектурно-будівельної комісії, а тому за запитом зацікавлених осіб може підтвердити чи спростувати інформацію щодо дійсності кваліфікаційного сертифікату, достовірності внесених до нього даних, належності кваліфікаційного сертифікату відповідній особі.

Для цього Вам необхідно звернутись із відповідним запитом до Асоціації на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Відповідь буде надана у максимально короткий строк.

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея