НОВИНИ ПАРТНЕРІВ: FIDIC і облік "Укрдорінвестом" помилок у роботі з контрактами МФО допоможуть поліпшити якість доріг

Недоліки, виявлені у рамках двох контрактів дорожнього будівництва, які фінансуються за рахунок міжнародних фінансових організацій, допоможуть "Укравтодору" уникнути нових помилок при реалізації майбутніх контрактів. Про це заявила директор державного підприємства " Укрдорінвест" Олена Криворучко, виступаючи сьогодні, 28 лютого, під час презентації верифікаційного звіту CoST по проектах, що фінансуються МФО. 

"Хочу подякувати громадській ініціативі CoST за увесь той масив роботи, який був проведений її учасниками і фахівцями. Недоліки, які виявлені у рамках двох контрактів, - важлива і цінна інформація для нас, як для нового менеджменту "Укравтодора" і "Укрдорінвеста", і цей досвід допоможе нам уникнути багатьох помилок у рамках майбутніх контрактів. Зі свого боку також хочу відмітити, що ми і далі готові надавати громадським ініціативам максимально повну інформацію, щоб разом робити дорожню галузь прозорішою", - заявила Криворучко.

Також на заході були присутніми міністр інфраструктури Володимир Омелян, директор національного секретаріату CoST Наталія Форсюк і представник ради бізнес-омбудсмена в Україні - заступник бізнес-омбудсмена Тетяна Коротка.

Зокрема, міністр інфраструктури відмітив, що 95% українських доріг знаходяться в неналежному стані, особливо після зими. І не можуть перетворитися на європейські автобани. Проте, за словами міністра, завдяки співпраці зі Світовим банком, ЄБРР і COST Україна, українські дороги мають шанси поступово стати якісними і досягти європейського рівня. Також, В. Омелян, розповів про впровадження системи FIDIC на державному рівні. Відповідну постанову, за словами міністра, підписав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Раніше Центр транспортних стратегій повідомляв, що ГП "Центр науково-технічного супроводу дорожніх робіт і сертифікації дорожньої продукції" ("Дорцентр", у сфері управління "Укравтодору") і Міждержавна гільдія інженерів консультантів (МГИК) підписали Меморандум про співпрацю, у рамках якої вони працюватимуть над забезпеченням якості доріг із застосуванням контрактів FIDIC.

CoST - ініціатива, яка забезпечує прозорість у використанні публічних засобів, при будівництві об'єктів інфраструктури. Завдання CoST вивчати корупційні ризики, а також давати рекомендації про те, як уникати їх надалі.

За матеріалами сайту Центру транспортних стратегій

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея