Запрошення до участі у заході з підвищення кваліфікації в галузі сейсмостійкого будівництва

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон), ДП «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій» (ДП НДІБК), Одеська державна академія будівництва та архітектури (ОДАБА), Українська Асоціація сейсмостійкого будівництва (УАССБ) проводять 1-2 червня 2017 р. в місті Одеса науково-практичний семінар із підвищення кваліфікації інженерів за спеціальністю: «Проектування та будівництво у сейсмічних районах та в складних інженерно-геологічних умовах України з урахуванням вимог ДБН В.1.1-12:2014 і Єврокоду 8 (EN1998-1)».

Семінар проводиться як комплекс заходів, що сприяють підвищенню якості проектних рішень будівель та споруд, їх будівництва, реконструкції та експлуатації в сейсмічних районах України.
Семінар відбудеться в м. Одеса 1-2 червня 2017 р. в приміщенні Одеської державної академії будівництва і архітектури за адресою: м. Одеса, вул. Дідріхсона, 4.
До участі в семінарі запрошуються фахівці науково-дослідних, проектних, будівельних організацій, приватні підприємці, працівники управлінь і відділів капітального будівництва, служб спостереження за безпечною експлуатацією будівель та споруд.
Більш детальну інформацію про семінар, а також завантажити програму семінару можна за посиланням.
Для участі в семінарі необхідно заповнити анкету-заявку та надіслати її факсом: (044) 248-89-09 або е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Кожний учасник семінару отримає посвідчення щодо підвищення кваліфікації в галузі сейсмостійкого будівництва.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея