Відбулося засідання експертної групи з питань технічної інвентаризації нерухомого майна

15 червня у Мінрегіоні відбулось засідання експертної групи з питань технічної інвентаризації нерухомого майна Громадської ради.
Технічна інвентаризація один з проблемних напрямів технічного та правового регулювання у містобудуванні. Значна кількість прогалин у регулюванні заповнювалась у кожному регіоні по-своєму. Як наслідок не маємо не лише цілісної структури нормативних та правових документів, а й сталої загальнодержавної практики. Знайти за таких умов консенсус стекхолдерам галузі вкрай важливо, і зараз, перший крок для цього зроблено завдячуючи ініціативі громадських організацій будівельної галузі, Конфедерації будівельників України, ГО «Офіс ефективного регулювання», Громадській ради при Мінрегіоні та її Голові Павлу Міхайліді.

З важливого, що було прийнято на засіданні: визначені напрями за якими будемо формувати нормативну базу. Перший - через внесення змін до інструкції про технічну інвентарізацію. Координатором цього напряму визначили Андрія Давидюка - Голову ГО «Асоціація технічних інвентарізаторів «Західтехінвентаризація» (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , ) Другий - через формування системи нормативних документів (системи стандартів організацій, національних стандартів). Координатором напряму та співголовою експертної групи обрали Ігоря Власенка - голову Правління ГО «Асоціація експертів будівельної галузі» (тел. 067-77-49-550,
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).
Пропонуємо членам експертної групи, всім зацікавленим особам долучатися до роботи. Інформація про хід обговорення буде висвітлюватись у мережі інтернет на сторінці Громадської Ради при Мінрегіоні http://www.minregion.org.ua/index.php?lang=uk та сайтах наших партнерів і учасників експертної групи.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея