Стосовно програм підвищення кваліфікації

Професійна атестація виконавця - процедура, під час проведення якої підтверджується професійна спеціалізація, рівень знань і кваліфікації виконавця.

До професійної атестації допускаються громадяни, які вже мають вищу освіту за напрямом професійної атестації та мають стаж роботи за фахом не менш як три роки.

 

В умовах децентралізації і глибокого реформування будівельної галузі взагалі, і її технічного регулювання зокрема, навіть у відносно короткі терміни відбуваються доволі значні зміни у законодавчому та технічному регулюванні. Саме тому програми підвищення кваліфікації спрямовані насамперед на інформування виконавців про зміни, які відбулись (або відбудуться), на актуалізацію знань. Спеціальні дисципліни (наприклад будівельна механіка, гідравліка тощо) значних змін зазвичай не зазнають, занадто об’ємні та складні, для швидкого вивчення. Повторювати базовий курс вищої школи не є метою підвищення кваліфікації, а враховуючи стислі терміни, це ще й неможливо.

Програми підвищення кваліфікації не спрямовані виключно на підготовку до іспиту, а побудовані виходячи з того, що виконавець, який підвищує кваліфікацію, вже має високий рівень знань та практичний досвід за своєю спеціалізацією. У рамках курсу акцентується увага на найбільш поширених питаннях у професійній діяльності та новаціях і змінах у нормативній базі. У разі, якщо у рамках спеціалізації змін, про які слід інформувати виконавця, не відбулось, знань набутих виконавцем під час навчання у ВНЗ достатньо і для практичної діяльності і для складання іспиту.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея