Запрошуємо до участі у семінарах для спеціалістів будівельної галузі

«Будівництво – сучасні технології» спільно з Асоціацією експертів будівельної галузі, Науково-дослідним інститутом будівельного виробництва і провідними розробниками програмного забезпечення у квітні 2018 року проведуть серію семінарів на тему:

“Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Їх реалізація за допомогою сучасних інформаційних технологій. Весна 2018”.

 Перелік основних питань, які будуть розглянуті на семінарі:

1. Нові нормативні акти і документи з розроблення, погодження та експертизи проектної документації на будівництво. Класи наслідків (відповідальності) будівель і споруд замість категорій складності об'єктів будівництва, згідно Закону України від 17.01.2017 № 1817-VIII.
2. Проведення експертизи проектної документації на будівництво. ДСТУ-Н Б А.2.2-10:2012 та виконання вимог ДБН А.2.2-3-2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво». Досвід роботи.
3. Визначення та обґрунтування вартості проектних та пошукових робіт. Зміни ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво». Практичні аспекти.
4. Науково-технічний супровід, авторський та технічний нагляд під час будівництва об’єктів архітектури. Регламентуючі документи.
5. Особливості розробки проектної документації та ефективні конструктивні рішеня при реалізації проектів енерго- термомодернізації. ДБН В.2.6-31:2016 «Теплова ізоляція будівель» та ДСТУ-Н Б В.3.2-3:2014 «Настанова з виконання термомодернізації житлових будинків».
6. Об’єкти-аналоги в нормативних документах з проектування. Їх використання при визначенні класів наслідків (відповідальності), термінів будівництва, вартості робіт.
7. Передові технології виконання проектних робіт. BIM-технології та цифрове будівництво.

Для участі в семінарах запрошуються фахівці служб замовника, тендерних комітетів, будівельних корпорацій, об'єднань, промислових підприємств, проектно-вишукувальних, експертних, інжинірингових та інших зацікавлених організацій. Семінари будуть корисними керівникам, ГІПам, ГАПам, фахівцям, що організовують, контролюють і безпосередньо займаються підготовкою, розробкою та перевіркою проектної документації і кошторисів на проектно-вишукувальні роботи, замовникам, а також інвесторам.
Учасники семінарів зможуть ознайомитись з новими версіями та отримати консультації по роботі програмних комплексів, які реалізують вимоги вітчизняних ДБН та ДСТУ на проектування.

Організатори серії семінарів:
- Асоціація експертів будівельної галузі, м. Київ
- Науково-дослідний інститут будівельного виробництва (НДІ БВ), м. Київ
- ПП “Будівництво – сучасні технології”, м. Івано-Франківськ
- ТОВ «Інкомсервіс», м. Київ
- ТОВ «Ліра Сапр», м. Київ

Графік проведення семінарів

м.Дніпро 3 квітня ТОВ «IT Сервіс» (056) 785-46-28
м.Одеса 11 квітня ТОВ «Інкомсервіс» (048) 787-64-14, (066) 763-05-75
м.Львів 13 квітня ПП «ССБ Електронікс» (0342) 777-208
м.Київ 17-18 квітня Національний атестаційно-навчальний центр (044)362-05-76

Для участі в семінарі потрібно заповнити анкету і зареєструвати її за т/ф організатора обраного Вами семінару або відправити на електронну пошту координатора серії семінарів: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , тел./факс: (0342) 77-72-08. 

Також є можливість зареєструватись для участі у семінарі он-лайн на сайті https://ssb.com.ua/.
Детальнішу інформацію щодо умов участі та організації конкретного семінару можна отримати за телефоном організатора обраного Вами семінару або у координатора семінарів.

Координатор серії семінарів: ПП “Будівництво – сучасні технології”
тел. для довідок: (0342) 777-208, (044) 362-05-76
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Сайт: http://mcbct.com.ua

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея