Нова редакція Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна

Шановні виконавці технічної інвентаризації!

На сайті ЛІГА:ЗАКОН http://search.ligazakon.ua/ l_doc2.nsf/link1/RE32894.html з’явився текст нової редакції Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, затверджений наказом Мінрегіону від 26.07.2018року. Офіційна публікація очікується у першій декаді лютого. Враховуючи репутацію сайта ЛІГА:ЗАКОН не маємо сумніву що це остаточна прийнята редакція.

Редакція небездоганна, викликає критику, у тому числі і з нашого боку, але ця редакція значно краща, за ту, проти якої ми виступали у останні роки. Тому щиро вдячні всім, хто долучився до роботи щодо внесення змін у запропоновану у 17-му році редакцію, всім хто взяв участь у роботі експертної групи, і особливо у з’їзді інженерів технічної інвентаризації. Багато норм, спрямованих на повернення монополії місцевої влади на технічну інвентаризацію вдалося виключити з проекту завдяки консолідованій позиції професійної спільноти.

Вже писали, нова редакція, як і будь який результат компромісу, небездоганна. Працюватимемо над покращенням.

Запрошуємо долучитися до групи «Технічна інвентаризація об'єктів нерухомого майна України» у мережі Фейсбук, де йде жваве, не завжди коректне, але живе обговорення нової редакції, пошук шляхів подолання її недоліків тощо. https://www.facebook.com/groups/TIONMU/?ref=bookmarks

 

 

 

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея