Анонс семінару відповідальних виконавців – учасників ринку технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна

Виклики сьогодення потребують формування сучасного бачення – запрошуємо до участі у великому, кількаденному семінарі відповідальних виконавців – технічних інвентаризаторів та керівників суб’єктів господарювання – учасників ринку технічної інвентаризації об'єктів нерухомого майна, що відбудеться з 09 по 14 грудня 2019 року у м. Трускавець за адресою вул. Дрогобицька, 7 початок о 10-00.

Метою заходу є: обговорення новел законодавства, пов’язаних із прийняттям Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» від 17.10.2019 № 199-IX та формування порядку заповнення прогалин та розв’язання протиріч, сформовано рекомендації по практиці роботи у нових умовах, ролі і місце галузевої спільноти у подальшому розвитку законодавства.

Організатори заходу:
ВГО «Асоціація експертів будівельної галузі»,
ГС «Всеукраїнське об’єднання «Технічні інвентаризатори України»,
ГО «Асоціація технічних інвентаризаторів «СХІДТЕХІНВЕНТАРИЗАЦІЯ»,
ГО «Асоціація технічних інвентаризаторів «ЗАХІДТЕХІНВЕНТАРИЗАЦІЯ».

Місце проведення заходу: готель «ТРУСКАВЕЦЬ-365», Львівська область, м. Трускавець, вул. Дрогобицька, 7 – бронювання проживання здійснюється самостійно (при бронюванні необхідно зазначити що ви учасник семінару БТІ»: +38(097) 365-4-365, +38(095) 365-0-365

Попередня реєстрація участі у заході в електронній формі за посиланням.
Зареєструйтесь завчасно, щоб Вам було зарезервоване місце!!!
З питань організаційного внеску, та інших питань - контактні телефони: (050)913-14-08, (067)186-38-64, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Попередній порядок денний заходу:

І. Практичний коментар Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» від 17.10.2019 № 199-IX.
• Огляд змін, які впливають на роботу відповідального виконавця – технічного інвентаризатора.
• Відповідальність за порушення законодавства.
II. Огляд та «покроковий» аналіз порядку проведення технічної інвентаризації нерухомого майна з урахуванням актуальних змін в законодавстві:
• Прийняття замовлень, формування та зберігання матеріалів технічної інвентаризації (інвентаризаційних справ) для майбутнього внесення виконавцями робіт з технічної інвентаризації до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва інвентаризаційних справ. ,
• Відмінність матеріалів технічної інвентаризації від інвентаризаційних справ.
• Розгляд документів, огляд найбільш типових випадків у тому числі помилок, які допускаються відповідальним виконавцем – технічним інвентаризатором.
ІІІ. Суть створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва інвентаризаційних справ:
• Покроковий алгоритм дій відповідального виконавця – технічного інвентаризатора під час проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.
• Відомості про житлові будинки, будівлі, споруди, що вносяться до ДРРП.
• Сканування документів, поданих для державної реєстрації прав. Технічні вимоги до сканованих копій, у тому числі до візуального зображення документів.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

Фотогалерея