Підстава для початку виконання будівельних робіт

У листі 06.09.2012 р. № 40-19-6415 Держархбудінспекція роз'яснила, що будівельні роботи можуть виконуватися замовником після отримання документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або договору суперфіцію.

Необхідною умовою є подання замовником Держархбудінспекції або її територіального органу повідомлення про початок виконання будівельних робіт за місцезнаходженням об'єкта будівництва (по об'єктах, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, які не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт) або отримання дозволу на виконання будробіт,  відповідно до переліку об'єктів, будівництво яких здійснюється після повідомлення про початок виконання будівельних робіт.

 Крім того, для початку будівельних робіт потрібно:

 - реєстрація у відповідній Інспекції декларації - щодо об'єктів будівництва, що належать до I - III категорії складності;

- отримання замовником від Інспекції дозволу на виконання будівельних робіт - щодо об'єктів будівництва, що відносяться до IV і V категорії складності.

 

Джерело:http://jurliga.ligazakon.ua/news/2012/11/15/77109.htm?utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_campaign=pravonews