Україна зводитиме на сході країни лінію гідності - Геннадій Зубко

Україна побудує три лінії фортифікаційних споруд, які захистять її від будь-якої агресії зі Сходу. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко на прес-конференції «100 днів реформ: результати та наступні цілі».

«Це дуже велика і відповідальна робота. Ми будуємо своєрідну лінію гідності, яка повинна захистити проведення реформ, залучення інвестицій і відновлення України. Все те, заради чого відбулась Революція гідності. Ми маємо захиститись від бандитизму і сепаратизму, який царює на сході України», - заявив Геннадій Зубко. 

Віце-прем'єр-міністр України нагадав, що за дорученням Президента України Петра Порошенка, а також за рішенням Ради національної безпеки і оборони України, Урядом було виділено 850 млн. грн. на зведення фортифікаційних споруд.

«Всі громадяни, які зараз перебувають на тимчасово неконтрольованих територіях - це наші громадяни. Але ми повинні вжити превентивних заходів для того, щоб запобігти розповсюдженню загрози тероризму на всій території незалежної України», - підкреслив Віце-прем'єр-міністр України.

За словами Геннадія Зубка, «доцільною є позиція Президента України, що зведення фортифікаційних споруд повинно стати загальнонаціональним завданням». «Кожен регіон сьогодні долучається до роботи зі спорудження фортифікацій, підрядні організації виїжджатимуть на місце проведення цих робіт в Луганській і Донецькій областях», - зазначив він.

За словами Віце-прем'єр-міністра України, на ці роботи «є всього 60 днів». «Ми повинні зробити так, щоб наші військові були не в чистому полі, а були захищеними. Це дозволить їм не просто вести бойове чергування, а мати нормальні умови для відпочинку і несення служби», - додав він.

Геннадій Зубко також пообіцяв продемонструвати фортифікаційні споруди, коли завершиться їх зведення.

За матеріалами офіційного сайту Мінрегіону України.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону