Щодо виготовлення особистої печатки експерта

03.02.2015 року набули чинності зміни до Положення про Атестаційну архітектурно-будівельну комісію, якими було акцентовано увагу на тому, що виготовлення особистої печатки відповідальний виконавець забезпечує самостійно.

 

Зауважимо, що необхідність використання печатки у своїй професійній діяльності є не правом, а обов'язком відповідального виконавця робіт.

Чинне законодавство не вимагає від експерта отримання будь-яких дозволів (в тому числі від Атестаційної архітектурно-будівельної комісії) на виготовлення печатки.

Нагадаємо, що Законом України “Про архітектурну діяльність”, якому повністю відповідють Наказ Мінрегіону від 25.06.2011 № 93 “Про затвердження Положення про Атестаційну архітектурно-будівельну комісію» та Постанова Кабінету Міністрів України від 23.05.2011 № 554 “Деякі питання професійної атестації відповідальних виконавців окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури», передбачено наявність у виконавця, що отримав кваліфікаційний сертифікат, особистої печатки. При цьому на ній в обов'язковому порядку повинно міститися прізвище, ім'я, по батькові виконавця та номер кваліфікаційного сертифіката.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону