Пропозиції Асоціації щодо законопроекту знайшли підтримку на робочій нараді в Мінрегіоні

3 червня 2015 року в Мінрегіоні відбулась робоча нарада щодо обговорення проекту Закону України "Про основні вимоги до будівель та споруд, а також умови для розміщенняна ринку будівельних виробів, гармонізовані з нормами законодавства Європейського Союзу".

В обговоренні, окрім Асоціації експертів будівельної галузі, взяли участь члени Громадської ради при Мінрегіоні, представники об'єднань професіоналів будівельної галузі та спеціалісти з питань стандартизації.

 

Асоціація особливо акцентувала увагу на важливості якнайскорішого прийняття зазначеного проекту закону, оскільки саме на його основі повинна будуватися база усього технічного регулювання в будівництві.

Робоча нарада пройшла на досить високому професійному рівні, а пропозиції Асоціації до зазначеного проекту закону знайшли  відгук в учасників та були в цілому були підтримані для подальшого впровадження.

Асоціація висловлює щиру подяку усім небайдужим професіоналам, які брали участь в обговоренні зазначеного вище проекту закону на сторінках цього сайту та направляли свої пропозиції на електронну адресу Асоціації.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону