Набула чинності Зміна № 2 до ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва»

     

З 01 червня 2018 року набула  чинності  Зміна № 2 до ДСТУ Б. Д.1.1-1:2013 «Правила визначення вартості будівництва», прийнята  наказом Національного органу  стандартизації від 16.04.2018 року  № 102. 

      Згідно  з цією Зміною замовники будівництва всіх форм власності отримали можливість включати до глави 10 «Утримання служби замовника» (графи 6 та 7)  зведеного кошторисного розрахунку кошти не тільки на утримання служби замовника, включаючи кошти на здійснення технічного нагляду, в розмірі до  2,5 % , графа 7, але і кошти в розмірі до 3% графа 8  на залучення  суб’єктів господарювання (фізичних або юридичних осіб), які надаватимуть замовникам  інженерно-консультаційні послуги у будівництві.

     При цьому, сукупна вартість послуг Інженера-консультанта (суб’єкта господарювання) і утримання служби замовника (включаючи кошти на здійснення технічного нагляду),  не повинна перевищувати 5,50 % від вартості будівельних робіт (Графи 8 глав 1-9 зведеного кошторисного розрахунку).

   Нагадаємо, що в основу названої Зміни лягли Базові послуги, які інженер-консультант (суб’єкт господарювання) може надавати клієнту, розроблені Міждержавною гільдією інженерів консультантів та опубліковані у дванадцятому номері за 2017-й рік  Збірника офіційних документів і роз’яснень НВФ «ІНПРОЕКТ» «ЦІНОУТВОРЕННЯ У БУДІВНИЦТВІ», якими вперше було обґрунтовано розмір коштів, необхідних для залучення замовником до реалізації проектів інженерів-консультантів.

Увага! Секретаріат Атестаційної архітектурно-будівельної комісії змінив місцезнаходження!  

У зв’язку з військовим станом виключені не погоджені заздалегіть особисті візити.

Максимально використовуйте  засоби зв’язку - телефон, Інтернет. 

Ми працюємо і завжди раді вас бачити, але дбайте про свою і нашу безпеку.

 

ФотогалереяОстанні новини Мінрегіону